Grupowe potwierdzanie przesunięć MM

Sertum pozwala w wielu przypadkach na wykonywanie grupowych operacji. Jednym z takich przypadków jest potwierdzanie bądź odrzucanie propozycji przesunięć międzymagazynowych.  Wystarczy zaznaczyć kilka wierszy i użyć odpowiedniej operacji.

Grupowe przesunięcia MM

Wiersze możemy zaznaczyć na 2 sposoby, używając klawisza:

 • Shift – w celu zaznaczenia zakresu wierszy, klikamy na pierwszy (tak aby się podświetlił na niebiesko) a następnie trzymając przycisk Shift klikamy na ostatni z zakresu, zaznaczając tym samym kilka wierszy naraz;
 • Ctrl – w celu zaznaczenia wybranych wierszy, trzymamy przycisk Ctrl i klikamy na wybrane wiersze. Przycisk Ctrl pozwala nam także na odznaczanie wybranych pozycji, dzięki temu możemy szybko zaznaczyć pewien zakres wierszy a następnie używając Ctrl odznaczyć kilka pośrodku tego zakresu.
Zaznaczanie i odznaczanie elementów przy użyciu przycisków Ctrl i Shift jest to standardowa metoda oferowana przez system Windows.

Jedna odpowiedź to “Grupowe potwierdzanie przesunięć MM”

 1. Barbara Orszulka Says:

  Witam,

  Rusza czwarta edycja konkursu „Najlepszy polski blog firmowy roku 2011”. Celem konkursu jest wartościowe wykorzystywanie social media. Biorą w nim udział m.in. takie firmy jak mbank, play czy cropp. Udział w konkursie jest bezpłatny. Jak co roku, przewidujemy seminarium z wręczeniem nagród oraz możliwością podzielenia się doświadczeniem.
  Wystarczy zgłosić blog firmowy w komentarzach do wpisu http://blogifirmowe.wordpress.com/2011/09/26/4th-edition-zgloszenia-do-konkursu-najlepszy-polski-blog-firmowy-roku-2011/. Zapraszam do udziału!

  Pozdrawiam,
  Barbara Orszulka


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: