Apteka Malickiego – wersja 2015.01.26

Na wydruku taksacji recepty złożonej usunięto kwotę refundacji, która pojawiała się przy każdej pozycji recepty. Kwota refundacji w stopce wydruku pozostała niezmieniona.

W Parametrach programu dodano parametr Czy drukować pełne nazwisko? Parametr decyduje o tym, czy na wycenie recepty drukowanej na drukarkach fiskalnych Omega i Mera, w stopce wydruku mają być drukowane inicjały operatora i kod recepty, czy też pełne imię i nazwisko operatora bez kodu recepty.

Dodano zabezpieczenie, aby podczas wprowadzania faktury zakupu leków do Apteki, program nie dopuszczał znaku apostrof w polu Oznaczenie serii leku.

Do funkcji Stany -> Modyfikacje -> Korekta serii leku dodano możliwość zmiany ceny hurtowej netto przed udzieleniem rabatu przez hurtownię. Cena ta jest wykorzystywana przez program podczas wyliczania ceny detalicznej surowców recepturowych, leków wydawanych inwalidzie wojennemu oraz leków na import docelowy.

Poprawiono wydruk taksacji recepty na drukarce fiskalnej Thermal.

Dodano formularz internetowy ułatwiający i przyspieszający zgłaszanie się Aptek do darmowego programu umożliwiającego zarabianie na informowaniu producenta o ekspedycji wybranych przez niego produktów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: