Apteka Malickiego – wersja 2015.06.09

Poprawiono algorytm wydawania składnika leku recepturowego w przypadku, gdy był on wydawany z dwóch serii i wartość drugiej serii była mniejsza, niż pół grosza.

Poprawiono algorytm wyceny leku wydawanego na import docelowy.

W Przychodach, podczas wprowadzania lub aktualizacji faktury zakupu leków, dodano możliwość wyszukania leku na podstawie kodu EAN. Po wprowadzeniu do pola Numer leku lub EAN kodu EAN, program przeszukuje Asortyment Apteki, a w przypadku niepowodzenia, przeszukuje również BAZYLa. Po zweryfikowaniu danych odnalezionego leku można dopisać go z BAZYLa do Asortymentu wciskając CTRL+ENTER.

Rozszerzono działanie parametru Mój upust w hurtowni w Słowniku hurtowni. Dotychczas parametr miał wpływ jedynie na ceny detaliczne prezentowane w ofercie pobieranej z hurtowni. Obecnie ma również wpływ na ceny detaliczne odczytywane z faktur elektronicznych dostarczanych przez hurtownie. Jeśli Apteka ma ustawiony parametr Czy ufasz hurtowni? na TAK i odczytuje z faktur elektronicznych sugerowane przez hurtownię ceny detaliczne, to ceny te obecnie są zwiększane o procent zapisany w polu Mój upust w hurtowni.

Upust w hurtowni

W Stanach oraz Przeglądaniu starych stanów dodano Sortowanie według podświetlenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: