Apteka Malickiego – wersja 2015.11.24

W Parametrach programu dodano parametr Czy marża od ceny hurt po rabacie? Parametr decyduje o tym, czy marża detaliczna ma być liczona od ceny hurtowej przed udzieleniem rabatu (jak dotychczas), czy od ceny hurtowej po udzieleniu rabatu.

W Parametrach programu dodano parametr Lewy margines do odpisu recepty. Parametr umożliwia przesunięcie wydruku odpisu recepty w prawo tak, aby mógł być drukowany na mniejszej kartce, niż A4.

Zmodyfikowano wydruk faktury dla pacjenta tak, aby poprawnie mieściły się oznaczenia PKWiU oraz SERII leku.

W funkcji Stany leków w aptece -> Modyfikacje -> Remanent czytnikiem dodano możliwość przerwania odczytywania kolejnych kodów z opakowań bez konieczności automatycznego podświetlenia nieodczytanych jeszcze leków w celu ich usunięcia ze stanów.

Czytnikiem

Podczas ekspedycji leku pełnopłatnego, wykonywanej przez uprawnionego operatora, po wprowadzeniu znaku = (równa się) w polu Zmiana odpł, jako proponowana detaliczna cena promocyjna, pojawia się obecnie cena zapisana w polu Cena promocyjna 1 w karcie leku w Asortymencie.

Cena promocyjna uznaniowa

Dodano walidację poprawności formatu godziny przyjęcia, wykonania oraz wydania leku złożonego.

Przyspieszono wydruk metek z kodami kreskowymi na drukarce etykietowej.

W Przychodach -> Usunięcie gwiazdki wprowadzono dodatkowe pytanie potwierdzające próbę usunięcia gwiazdki w przypadku, gdy wskazywana seria leku została już sprzedana, lub rozpoczęto sprzedaż tej serii.

Gwiazdka

Do przeglądarki BAZYLa dla odpowiednich leków dodano informację o treści: PRODUKT MOŻE BYĆ ORDYNOWANY NA RECEPTĘ PRZEZ PIELĘGNIARKĘ LUB POŁOŻNĄ

Pielegniarka

W funkcji Przychody -> Arkusze remanentowe dodano możliwość zawężenia wydruku wyłącznie do leków ze wskazanym terminem ważności.

W Parametrach programu dodano pytanie Czy pokazywać upust w Stanach?

Upust

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: