Sertum ver. 3.4.0.

NOWOŚCI:

  • W chwili obecnej trwają intensywne prace nad naszym programem aptecznym.
  • Prowadzone są również działania mające na celu poprawę jakości i stabilności działania platformy Sertum oraz RaportNet.
  • W oknie Edycji dokumentu MM dodano nową kolumnę zawierającą Datę ostatniego zakupu preparatu (moduł Magazyn->widok Przesunięcia -> okno Edycja dokumentu MM -> kolumna Data ostat. zakupu ). Kolumna udostępniona na specjalne życzenie klienta.
  • W oknie Stany magazynowe towaru dodano kolumnę ze sprzedażą z ostatniego miesiąca (moduł Magazyn-> Przesunięcia MM-> Edytuj [F4]  -> operacja „Pokaż ilości w aptekach„->okno Stany magazynowe towaru-> kolumna Sprz. z ostatniego miesiąca). Kolumna udostępniona na specjalne życzenie klienta.
  • W edycji dokumentu MM wprowadzono możliwość zmiany ilości do przesunięcia. Zmiana ilości jest możliwa zarówno z loginu aptecznego, jak i  loginu menedżerskiego. Wprowadzone modyfikacje pozwalają jedynie na zmniejszenie ilości w przesunięciu (moduł Magazyn->widok Przesunięcia -> okno Edycja dokumentu MM). Edycja dokumentu MM udostępniona zostanie na specjalne życzenie klienta.
  • W widoku Zestawienie towarów pojawiła się nowa operacja Tylko hurtownie i moje apteki [CTRL+3]. Zaznaczenie tej operacji spowoduje zawężenie wyszukiwania do preparatów, które znajdują się w hurtowni oraz w aptekach w sieci, które są na tym samym numerze NIP.

BŁĘDY:

  • Poprawiono błąd dotyczący pobierania raportu Dostawy zalegające (moduł Promocje i zamówienia-> widok Dostawy zalegające).
  • Poprawiono wczytywanie domyślnego okresu analizy sprzedaży przy wczytywaniu danych z serwera w oknie Edycja dokumentu MM. Od teraz jest to ostatni miesiąc (moduł Magazyn-> widok Przesunięcia MM-> okno Edycja dokumentu MM-> operacja Wczytaj dane z serwera).
  • Poprawiono błąd dotyczący pobierania raportu wykonanie limitów hurtowni za 1 dzień (moduł Raporty i analizy->widok Wykonanie limitów hurtowni).
  • Poprawiono błąd dotyczący wyświetlania na nagłówku kartoteki nieprawidłowej daty zakupu, cena netto oraz cena brutto (moduł Magazyn-> widok Kartoteki-> Edytuj[F4]-> widok Nagłówek).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: