Apteka Malickiego – wersja 2017.06.26

W okienku wyskakującym po wciśnięciu klawisza F12 (dopisanie leku do zamówienia) dodano informację o planowanej zmianie ceny urzędowej leku pomiędzy aktualnie obowiązującym Obwieszczeniem, a projektem nowego Obwieszczenia refundacyjnego. Informacja ta jest możliwa do wyświetlenia po wczytaniu nowego Wykazu Leków DATUM oraz wykonaniu funkcji Datum -> Ustaw. parametrów.

W funkcji Zamówienia -> Przygotowanie zamówienia dodano kolumnę Zmiana ceny detalicznej. Kolumna automatycznie pojawia się po wczytaniu nowego Wykazu Leków DATUM i wykonaniu funkcji Asortyment->Datum -> Ustaw. parametrów. Zawiera informację o planowanej zmianie detalicznej ceny urzędowej leku.

Podczas automatycznego dodawania nowego leku z BAZYLa do Asortymentu, już po instalacji nowego DATUM ze zmianami oczekującymi na wejście w życie, dodano ostrzeżenie przed automatycznym ustawieniem przez program odpłatności, ceny urzędowej i limitu refundacji z nowego DATUM jeszcze w starym okresie rozliczeniowym.

W Parametrach programu dodano parametr Czy blokować ekspedycję technika? Parametr umożliwia zablokowanie możliwości wydania leku bardzo silnie działającego przez technika farmacji.

Poprawiono błąd występujący po wypełnieniu pola EAN zaordynowany w pozycji recepty złożonej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: