Kreator proponowania zamówienia – ilość dni zatowarowania

Obecnie w Sertum można skonfigurować domyślne ustawienie ilości dni zatowarowania w Kreatorze proponowania zamówienia. Jeżeli nie zmienimy ustawień w konfiguracji, ilość dni zatowarowania w kreatorze, będzie ustawiona domyślnie na 1 dzień, tak jak do tej pory.

odrzucanie przypadków oczywistych

  1. Konfiguracja jest możliwa z poziomu apteki w System -> Konfiguracja -> Optymalizacja -> Domyślna ilość dni zatowarowania w Kreatorze proponowania zamówienia. Przy wskazanej opcji należy zaznaczyć checkbox oraz podać ilość dni, która ma zostać ustawiona w kreatorze.

  • Istnieje także możliwość określenia domyślnych ustawień ilości dni zatowarowania z poziomu menedżera dla poszczególnych aptek w sieci. Należy wejść w System -> Konfiguracja -> Optymalizacja – Apteki:Następnie wskazać aptekę, dla której chcemy zmienić ustawienia i wybrać Edytuj [F4]:

    Po otwarciu się okna z ustawieniami konfiguracji apteki, w zakładce Optymalizacja, przy opcji Domyślna ilość dni zatowarowania w Kreatorze proponowania zamówienia należy zaznaczyć checkbox oraz podać ilość dni, która ma zostać ustawiona w kreatorze. Następnie należy kliknąć OK potwierdzając zapis konfiguracji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: