Odpowiedź Sertum na komunikat spółki Kamsoft

Szanowni Państwo,

Po zapoznaniu się z treścią komunikatu spółki Kamsoft, który ukazał się na portalu rynekaptek.pl mamy klika uwag:

  1. Redakcja portalu rynekaptek.pl nie podała ani źródła wiadomości, ani autora komunikatu firmy Kamsoft. Brak tak podstawowych elementów poddaje pod wątpliwość, czy rzeczywiście komunikat został wydany przez firmę Kamsoft.
  2. W komunikacie zarzucono firmie Sertum podawanie nieprawdziwych informacji. Na przykład: “KAMSOFT S.A. nie wymaga, aby firmy informatyczne integrujące swoje systemy z Platformą OSOZ dołączały do grona partnerów handlowych KAMSOFT S.A.”, czy “KAMSOFT S.A. nie wymaga prowadzenia niesprecyzowanych bliżej „rozliczeń finansowych”. Dosyć łatwo jest stawiać takie zarzuty drugiej stronie wiedząc, iż firma Sertum nie może opublikować ani e-maili, ani dokumentów otrzymanych od firmy Kamsoft, gdyż związana jest umową o poufności, której podpisanie było warunkiem uzyskania dalszych informacji i wymogów związanych z “integracją” z platformami OSOZ i KS-EWD.
  3. Odnosząc się do groźby personalnej: “KAMSOFT S.A. – ocenia spółka, rozważając kroki prawne przeciwko autorom wpisu”, która pojawiła się na portalu rynekaptek.pl. Uważamy iż próba zastraszenia członków zarządu obnaża intencje firmy, która miała wydać komunikat. Liczymy, iż okaże się on fake newsem, a firma Kamsoft odetnie się od komunikatu.

Zarząd Sertum Sp. z o.o.
Seweryn Przeździęk
Jan Malicki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: