epruf i dyrektywa antyfałszywkowa – informacja o postępie

epruf

Nareszcie, zakończyliśmy integrację naszego Sertum Apteka Malickiego z firmą epruf S.A.!


Już teraz możecie się zgłaszać do firmy epruf celem rozpoczęcia współpracy. Wszystkie materiały w tym instrukcje otrzymacie od firmy epruf, która świadczy serwis w zakresie tej współpracy.

Poniżej kilka słów od firmy epruf odnośnie naszej modyfikacji programu Sertum Apteka Malickiego:

Dzięki niej Państwa Apteki dają ubezpieczonym możliwość realizacji ubezpieczenia lekowego w formie bezgotówkowej.
Bezgotówkowa obsługa ubezpieczeń lekowych to dogodność dla pacjenta, który może skorzystać z ubezpieczenia szybko i wygodnie podczas zakupu niezbędnych leków w swojej ulubionej aptece.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane apteki do nawiązania współpracy ze spółką epruf s.a. i umożliwienia swoim pacjentom korzystania z wygodnej, bezgotówkowej formy realizacji ubezpieczenia lekowego.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo:

* pod bezpłatnym numerem infolinii epruf dla aptek czynnej w dni robocze od 8:00 – 16:00: 800 13 77 83

* bądź pod adresem strony https://epruf.pl/oferta/dla-apteki/zasady-wspolpracy/

Dyrektywa antyfałszywkowa

Od dłuższego czasy pracujemy nad implementacją współpracy z serwerami fundacji KOWAL. Przygotowujemy rozwiązanie, które będzie zintegrowane z programem Sertum Apteka Malickiego a także będzie działało niezelżenie od oprogramowania w aptece, hurtowni czy szpitalu. Na chwilę obecna posiadamy wersję Alfa programu umożliwiająca wykonanie wszystkich czynności z serwerami testowymi firmy arvato (przyp. firma która odpowiada za techniczną realizację dla fundacji KOWAL). Nasze rozwiązanie będzie komunikowało się bezpośrednio z polskim hubem (serwer odpowiedzialny za weryfikację poprawności leków). Zwracamy uwagę, iż na rynku pojawiła się oferta różnych firm, które oferują system weryfikacji, komunikujący się z ich serwerami, które to następnie komunikują się z polskim hubem. Czyli są tak zwanym pośrednikiem. Zalecamy dokładne sprawdzenie umów i regulaminów, gdyż w takim przypadku dane o każdym skanowanym produkcie w Państwa aptekach będą trafiały na serwery innych firm, które pod przykryciem weryfikacji leków mogą wykorzystywać Państwa dane w celach zarobkowych a apteka nie dość, że zapłaci za system to jeszcze nie będzie uczestniczyła w zyskach z handlowania jej danymi.

Niedługo na naszym kanale YouTube SertumTV pojawi się wideo z aktualnej wersji programu do weryfikacji skanowanych leków.

Planowana data wydania moduły weryfikacji (w wersji samodzielnej): 2019-01-25

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: