Sertum ver. 3.5.41

Zobacz czym ostatnio się zajmowaliśmy, aby ułatwić Tobie pracę.

Raporty i analizy

  • W raporcie Sprzedaż wg wartości została dodana kolumna Rabat. Kolumna jest dodawana do raportu, jeżeli w Filtrach zaznaczymy opcję Wczytaj kartoteki centralne. W kolumnie mamy możliwość wpisania wartości procentowej rabatu na dany preparat, co w połączeniu z uzupełnioną kolumną Zamów daje nam (po eksporcie do Excela) kompletne zamówienie, które można wysłać do hurtowni lub przedstawiciela. Przypominamy, że kolumnę Zamów można uzupełnić przez wpisanie ilości ręcznie lub skorzystanie z operacji Zaproponuj ilości do zamówienia.

  • W tym samym raporcie (Sprzedaż wg wartości), po zaznaczeniu w filtrach nowej opcji Wczytaj statystyki, zostaną dodane kolumny Zakup i Sprzedaż, zawierające informacje o ostatniej dacie zakupu i ostatniej dacie sprzedaży.

 

Grupy asortymentowe

  • Poprawiliśmy w raportach problem dotyczący wyświetlania w filtrach Filtra o nazwie: Grupa asortymentowa, w przypadku, gdy grupy tworzone były w oparciu o import pozycji z Excela.

Pobieranie danych

  • Zabezpieczony został problem z pobieraniem danych przez program RaportNet. Aktualnie pobieramy również dane w których występowały nietypowe daty np. data ważności 0001-01-01.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: