Projekt obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia 21 października w sprawie wykazu leków refundowanych od 1 listopada 2019 – już dostępny w Sertum

21 października został opublikowany Projekt Obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych w zakresie listy aptecznej, który ma wejść w życie 1 listopada 2019 r.

Już dziś w module Wykazy i rejestry udostępniamy porównanie Projektu Obwieszczenia z aktualnie obowiązującą listą leków refundowanych.

Jedna odpowiedź to “Projekt obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia 21 października w sprawie wykazu leków refundowanych od 1 listopada 2019 – już dostępny w Sertum”

  1. Bernard Kostórkiewicz Says:

    Proszę zwrócić uwagę na kolumnę „Zmiana EAN”. Nastepnie sprawdzić czy posiadacie kartoteki z eanami, które zostaną usuniete. Na kartotekach leków obecnie refundowanych z eanami, które zostaną usunięte z WLR należy przed przeceną zmienić EAN na taki , który będzie kontynuowany. W przeciwnym przypadku, w wyniku przeceny, leki na tych kartotekach staną się pełnopłatne.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: