SERTUM – ver.2.26.1622.2200 (dodatek dla autorów promocji)

Od wczoraj w aplikacji Sertum,  dostępna jest nowa funkcjonalność dla autorów zamówień promocyjnych, która pozwoli w szybki sposób objąć całą promocję warunkiem minimalnej wartości wymaganej do skorzystania z niej. Do tej pory, aby stworzyć warunek dotyczący wartości całego zamówienia trzeba było zastosować odpowiednią regułę na wszystkie pozycje oferty, niestety przy większych ofertach spowalniało to działanie Sertum podczas składania zamówienia przez apteki. Aby ułatwić Wam pracę i przyspieszyć proces składania zamówienia po stronie apteki dodaliśmy nowe pole dostępne po lewej stronie okna w Widoku „Nagłówka„. Dzięki temu nie trzeba w takim przypadku korzystać z reguł.

wartść minimalna

Wystarczy określić minimalny próg zamówienia (wartość netto bez rabatu), a korzystający, w przypadku nie spełnienia tego warunku, uzyskają od Sertum odpowiedni komunikat z informacją o warunkach promocji (widok poniżej).

wartść minimalna_info

Powyższa nowość dostępna jest w wersji Sertum:

2.26.1622.2200 (RTM) @ 22 kwietnia 2013r g.22:40
* Dodano pole „Minimalna wartość” do nagłówka promocji pozwalającą na określenie minimalnej wartości netto przed rabatem pojedynczego zamówienia (#2996/26 RTM)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: