Łatwe Promocje

Głównym mottem Sertum jest dostarczanie swoim Klientom najkorzystniejszych i innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienną pracę w aptekach.
Składanie zamówień  to długi i uciążliwy proces. Warto więc zadbać o to, aby przebiegał on sprawnie i możliwie szybko. Usługa Łatwe Promocje jest sposobem na usprawnienie procesu zamówień towarów z ofert promocyjnych.

łatwe promocje kolumny

Zamiast przechodzić przez długą listę towarów i szukać każdego leku w programie aptecznym korzystaj z Łatwych Promocji i automatycznie wyliczaj ilości do zamówienia.

Aktualnie, wychodząc naszym Klientom naprzeciw, udostępniamy wszystkim korzystanie z Łatwych Promocji całkowicie za darmo.  Zgodnie z Cennikiem Sertum Łatwe Promocje to usługa płatna 20 zł za miesiąc. Jeżeli już korzystasz z tej usługi, opłata abonamentowa nie będzie naliczana od kolejnego okresu rozliczeniowego, tj. od 01.06.2014 r.

Łatwe Promocje wymagają dostępu do danych z apteki. Jeżeli apteka posiada RaportNet, usługa nie wymaga konfigurowania, a dodatkowo można z niej korzystać z dowolnego komputera z dostępem do internetu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Łatwych Promocjach, bądź dowiedzieć się jak skonfigurować usługę, kliknij w odnośniki poniżej:

strzałka Dowiedz się jak skonfigurować Łatwe promocje

strzałka Dowiedz się jak działają Łatwe promocje

Napisane w Ogólne. 1 Comment »

Jedna odpowiedź to “Łatwe Promocje”

  1. Blog platformy Sertum Says:

    […] Łatwe Promocje Blog na WordPress.com. | Customized Garland Theme. Autor motywu: Stefan Nagtegaal and Steven […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: