Różnica cen leków w buforze w stosunku do ostatniej ceny zakupu

Program Sertum sygnalizuje wzrost ceny towaru względem ceny z ostatniego zamówienia. Jeżeli obecna cena jest wyższa od poprzedniej, tło pole w kolumnie Cena rab. wypełni się kolorem – tym ciemniejszym, im większa jest różnica w cenie.

Gdzie się znajduje?

Należy otworzyć moduł Zamówienie (Bufor zamówienia)  a następnie przejść do widoku Pozycje bufora lub Rozkład pozycji bufora dostęp do którego znajduje się na panelu bocznym po prawej stronie okna.

Jak to działa?

Po wykonaniu w buforze zamówienia  procesu optymalizacji  w kolumnie Cena rab. pojawia się cena leku oferowana przez hurtownię. W przypadku, gdy cena jest większa co najmniej o 10% wartości od ceny poprzedniego zakupu, kolumna z Ceną rab. koloruje się na czerwono. Im bardziej intensywny kolor tym większa różnica ceny w stosunku do ostatniej ceny zakupu.

różnica cen w buforze

Jedna odpowiedź to “Różnica cen leków w buforze w stosunku do ostatniej ceny zakupu”

  1. Nowe wpisy na blogu Sertum | Blog platformy Sertum Says:

    […] listy leków refundowanych UWAGA ! Zmiana oznaczeń statusów powiązań (bufor zamówienia) Różnica cen leków w buforze w stosunku do ostatniej ceny zakupu Algorytm rozkładu leków z CU Możliwość osobnej wysyłki leków z CU z […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: