Rozwiązany problem z pobraniem listy braków

W sobotę nasz Dział Wsparcia Serwisowego zauważył problem z pobieraniem listy braków dla wszystkich zamówień wysyłanych do wszystkich hurtowni. Problem został już rozwiązany i listy braków zaczęły się pobierać sukcesywnie – poczynając od zamówień najwcześniej wysłanych.

Przyczyną problemu okazało się wygaśnięcie ważności certyfikat bezpieczeństwa serwera Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, na który mają być wysyłane – zgodnie z postanowieniami Ustawy Prawo Farmaceutyczne – odmowy realizacji zamówień dotyczące leków zagrożonych brakiem dostępności. Ważność certyfikatu bezpieczeństwa serwera GIF wygasła o północy z piątku na sobotę.

Dziś rano poinformowaliśmy Główny Inspektorat Farmaceutyczny o problemie ewidentnie wynikającym z zaniedbania ich działu IT. Oczekujemy na wyjaśnienia, którymi z przyjemnością się z Państwem podzielimy.

Obecnie – przez okres przejściowy, do czasu odnowienia certyfikatu bezpieczeństwa przez GIF – Sertum ignoruje jego nieważność, aby umożliwić poprawną realizację zamówień składanych w hurtowniach przez naszych Klientów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: