Sertum ver. 3.5.26 – ulepszone tworzenie powiązań do hurtowni

Zobacz czym ostatnio się zajmowaliśmy, aby ułatwić Tobie pracę.

Bufor zamówienia – powiązania

  • Zostało stworzone całkowicie nowe okno, w którym wiążemy kartoteki z katalogu hurtowni do karty towaru z apteki. Nowe okno dzięki prostej obsłudze z poziomu klawiatury oraz sprawnej wyszukiwarce pozycji zapewnia płynniejszą pracę. Aktualnie pracując na oknie edycji powiązań, Sertum zużywa mniejsze zasoby pamięci RAM, dzięki czemu pracuje się szybciej, zwłaszcza przy tworzeniu wielu powiązań jednocześnie.

Bufor zamówienia – wczytywanie zamówień i dodawane pozycji

  • W Buforze zamówienia (przy pracy na Danych z Sertum) po użyciu operacji Wczytaj zamówienie na liście zamówień będzie widoczna nazwa hurtowni. Nazwa ta będzie widoczna tylko dla nowych zamówień.

  • Poprawiono błędne wyświetlanie daty modyfikacji w oknie Wczytaj zamówienie podczas pracy na Danych z Sertum.
  • W Buforze zamówienia (przy pracy na danych z Sertum), korzystając z operacji Dodaj z magazynu, okno z listą kartotek apteki pobiera się szybciej.

Kreator proponowania zamówienia

  • Przywróciliśmy krok Wybrane przesunięcia, w którym wyświetlane są wszystkie przesunięcia, na które czeka apteka, z ostatnich 7 dni. W kroku tym można wskazać przesunięcia, które jeszcze nie dotarły do apteki. Zamówienie stworzone przez Kreator zostanie pomniejszone o ilości z zaznaczonych przesunięć, co nie pozwoli na nadmierne zatowarowanie apteki.

  • W kroku Wybrane zamówienia obecnie wyświetlane są wszystkie zamówienia wysłane z apteki przez Sertum z ostatnich 3 dni.

Kartoteki centralne

  • W Magazynie w widoku Kartoteki centralne został dodany filtr Grupa asortymentowa. Pozwoli to między innymi na łatwą zmianę grup asortymentowych stworzonych w oparciu o kartoteki apteczne na grupy asortymentowe złożone z kartotek centralnych.
  • W edycji Kartoteki centralnej, przez kliknięcie Zapisz i zamknij, użytkownik potwierdza powiązania kartotek aptecznych do karty centralnej. Po potwierdzeniu powiązań nie będą one zmieniane przez algorytm, który weryfikuje kartoteki centralne.

Zakupy szczegółowo

  • W raporcie Zakupy szczegółowo została dodana operacja Dodaj do grupy asortymentowej.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: