Apteka Malickiego – wersja 2018.05.26

Do okienka ekspedycyjnego dodano informację o momencie całkowitej realizacji recepty w celu umożliwienia przepisania jej na odwrocie recepty.

Realizacja

Do funkcji Wydruk recept w/g refundatorów dodano parametr Czy drukować moment realizacji? Parametr umożliwia dodanie do danych każdej recepty refundowanej informacji o momencie realizacji recepty w celu przepisania jej na odwrocie recepty.

Moment realizacji

Poprawiono algorytm generowania raportu refundacyjnego w formacie XML. Obecnie wartość każdego składnika recepturowego jest liczona w cenie hurtowej według wielkości opakowania aptecznego.

W funkcji Wycena pozycji dla składnika recepty złożonej dodano możliwość edycji wszystkich danych, które są sprawozdawane w raporcie refundacyjnym XML.

Wycena pozycji

W funkcji Przychody -> Modyfikacje -> Usunięcie całej faktury dodano funkcjonalność polegającą na możliwości usunięcia tylko podświetlonych pozycji z faktury. W przypadku, gdy kursor wskazuje pozycję podświetloną podczas uruchamiania funkcji, program proponuje usunięcie wszystkich podświetlonych pozycji z wskazywanej faktury.

Usunięcie

Jedna odpowiedź to “Apteka Malickiego – wersja 2018.05.26”

  1. Algorytm wyceny leku recepturowego | Blog platformy Sertum Says:

    […] wersji programu z dnia 2018.05.26 dodaliśmy funkcjonalność edycji zawartości pól sprawozdawanych w raporcie refundacyjnym dla […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: