Sertum ver. 3.5.32 – multiedycja statusu w buforze MM

Zobacz czym ostatnio się zajmowaliśmy, aby ułatwić Tobie pracę.

Przesunięcia MM

  • W Buforze MM została udostępniona opcja multiedycji statusu pozycji Od i Do (dostępność zmiany statusu zależna jest od posiadanych przez użytkownika uprawnień). Po wskazniu pozycji, dla których chcemy zmienić status i kliknięciu Edytuj, w oknie Edycja przesunięć mamy możliwość zaznaczenia Potwierdź przesunięcie Od i Potwierdź przesunięcie Do.

Promocje – kopiowanie

  • Zmienione zostało działanie operacji Kopiuj promocję. Obecnie po jej użyciu wyświetla się okno Powiązania pozycji, gdzie można wskazać do jakiej hurtowni mają być powiązane pozycje promocji. Jeżeli użytkownik nie wskaże hurtowni, na którą mają być przepięte powiązania pozycji, zostaną one skopiowane z promocji źródłowej. Znacznie ułatwi to pracę użytkownikom, którzy muszą zakładać Promocje z tymi samymi pozycjami lecz z realizacją przez różne hurtownie.

Raporty i analizy

  • Raport Premiowanie personelu szczegółowo można obecnie pobrać bez wyboru grupy asortymentowej. Konieczne jest jedynie wpisanie fragmentu Nazwy towaru w filtrze.
  • W raporcie Premiowanie Personelu została udostępniona opcja naliczania premii do sprzedaży dokonanych po cenie referencyjnej i cenie wyższej od ceny referencyjnej. W celu naliczania premii do takich sprzedaży należy w Filtrach zaznaczyć checkbox przy opcji: Premia powyżej ceny referencyjnej.

  • Umożliwiono generowanie raportów specjalnych z poziomu apteki (na danych pobieranych bezpośrednio z programu aptecznego). Umożliwi to udostępnienie aptece dodatkowych raportów.

Pobieranie danych dotyczących zakupów usuniętych

  • Udostępnione zostało nowe zapytanie pobierające dane o zakupach usuniętych z programu aptecznego.

RaportNet

  • Zmienione zostały domyślne ustawienia Komponentów instalacji w instalatorze RaportNet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: