Sertum ver. 3.5.33 – nowa opcja w konfiguracji przesunięć

Zobacz czym ostatnio się zajmowaliśmy, aby ułatwić Tobie pracę.

Przesunięcia MM

  • Została dodana możliwość wyboru kryterium proponowania przesunięć podczas optymalizacji zamówienia dziennego: wg najniższej ceny zakupu. Dzięki temu podczas optymalizacji będzie proponowane przesunięcie z apteki, w której jest zbyt duży zapas towaru i w której cena zakupu jest najniższa. Konfiguracja jest dostępna z poziomu apteki (jeżeli nie została zablokowana przez osoby zarządzające siecią) oraz z poziomu menedżera.

  • Dodaliśmy także możliwość konfiguracji sposobu wyboru dostawy do przesunięcia wg najniższej ceny zakupu. Pozwoli to na wybranie wybranie z apteki, z której zabierany jest towar, dostawy z najniższą ceną zakupu. Konfiguracja jest dostępna z poziomu apteki (jeżeli nie została zablokowana przez osoby zarządzające siecią) oraz z poziomu menedżera.

  • W konfiguracji Sertum została udostępniona możliwość podania ID szablonu dokumentu z programu aptecznego. Na podstawie wskazanego szablonu, w programie aptecznym tworzony będzie dokument przesunięcia MM- (przesunięcie po stronie apteki oddającej). Konfiguracja dotyczy jedynie przesunięć automatycznie generowanych przez Sertum w programie aptecznym (MM-).

Grupy asortymentowe

  • W widoku Grupy asortymentowe, dostępnym w Konfiguracji, wyświetlamy obecnie także pozycje znajdujące się w grupie. Pozwoli to m.in. na łatwe i szybkie sprawdzenie, w jakiej grupie znajduje się dany towar.

  • Został także rozwiązany problem z błędnym importowaniem pozycji Kartotek Centralnych do Grupy asortymentowej na podstawie Indeksu kart lokalnych i ID magazynu.

Raporty

  • Zabezpieczono raport Sprzedaż wg wartości centralnie przed pojawianiem się błędu, który występował, gdy w wybranym okresie analizy nie było sprzedaży.
  • Usunięto nadmiarowy komunikatu po pobraniu w Magazynie danych w widoku Kartoteki, a następnie w widoku Kartoteki Centralne.

Pobieranie danych dotyczących sprzedaży

  • Zmodyfikowano zapytanie pobierające dane o sprzedażach z programu aptecznego, tak aby pobierało także Id zakupu.

RaportNet

  • Wpisanie hasła do RaportNet ,po kliknięciu na jego ikonę na pasku zadań, jest teraz możliwe bez konieczności kliknięcia na okno Pokaż RaportNet.

Promocje wewnętrzne

  • Rozwiązaliśmy problem z wyborem pozycji z Promocji wewnętrznych, które były niedostępne w hurtowniach, podczas optymalizacji zamówienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: