Apteka Malickiego – wersja 2019.04.09

W Asortymencie, podczas edycji karty leku, dodano funkcjonalność automatycznego wyszukania odpowiednika w BAZYLu na podstawie kodu EAN wprowadzonego do pola Kod kreskowy EAN/GTIN.

Komentarzy 5 to “Apteka Malickiego – wersja 2019.04.09”

 1. MK Says:

  No wreszcie !

 2. MK Says:

  A nie dałoby się tego automatycznego wyszukiwania podpiąć jeszcze pod EAN wprowadzany w ekspedycji ? W razie błędu w karcie asortymentu robiłby automatycznie porządek. Wtedy byłoby już idealnie.

 3. Iza Says:

  A odnośnie receptury – bo nie jestem pewna czy jest ok . Oczywiście podświetla się przy kontroli Eanu z Bazylem – i rozumiem – bo ponoć pod jedną kartą miało trzymac – to co wprowadziliśmy przy każdym przyjęciu (różne Ean) . Ale w trakcie wpisywania ręcznego faktury – gdzie mam wpisać nowy EAN – nie wprowadzony na stałe w karcie – zakładałam, że to co wpisuję – będzie gdzieś potem widoczne – chociażby na stanach – ale każde nowe wprowadzenie zmienia także stany już obecne na magazynie – przynajmniej na podglądzie stanów . Coś chyba robię źle

 4. Jan Malicki Says:

  1. Surowce recepturowe nie podlegają raportowaniu ZSMOPL.
  2. Wprowadzenie podczas zakupu, do pola „EAN dla receptury”, kodu EAN substancji nie zmienia zapisów w STANACH na innych partiach tej substancji recepturowej.
  3. Nawet, gdyby substancje recepturowe miały być raportowanie, to program pobierałby EAN z pola „EAN wydany” w ROZCHODACH.

 5. Kaska Says:

  A kiedy będzie możliwość przesyłania danych do ZMSMOPL?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: