OD 1 LUTEGO 2021 – koniec dystrybucji dotychczasowego programu Apteka Malickiego

Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy, że z końcem stycznia 2021, aby zachować ciągłość pracy programu aptecznego należy zainstalować nową wersję – Sertum Apteka Malickiego. Bez aktualnej wersji oprogramowania nie będzie możliwości wykonania refundacji leków, a każda kolejna aktualizacja dotyczyć będzie już nowej wersji aplikacji.

Sertum Apteka Malickiego, obejmie wszystkie funkcjonalności programu Apteka Malickiego oraz aplikacji Sertum. Zawiera min.:

  1. Kreator zamówień
  2. Optymalizacja zamówień
  3. Raporty centralne dostępne z dowolnego miejsca, dzienną optymalizację magazynu
  4. Retaksacje e-recept

Nowa usługa zastępuje w całości dotychczas oferowany program Apteka Malickiego.

Wszystkie te funkcjonalności będą dla Państwa dostępne, po wcześniejszej konfiguracji i instalacji nowej wersji aplikacji. Będziemy kontaktować się z każdą apteką i wgrywać (instalować) przy pomocy połączenia  nową wersję programu. Wdrożenie aplikacji jest szybkie (około 10 min na stanowisko) i bezproblemowe (na pozostałych stanowiskach można prowadzić sprzedaż).
Jeżeli nie zgłosili Państwo jeszcze swojej apteki do instalacji, prosimy o kontakt pod numerem + 48 722 171 422.
Zachęcamy do przekazania danych niezbędnych do utworzenia kont do zamówień w hurtowniach, przekazanie tych informacji pozwoli nam skonfigurować Państwu pełną funkcjonalność. Prosimy pamiętać, że do prawidłowego działania programu Sertum Apteka Malickiego, niezbędne jest posiadanie działającego programu RaportNet (jest to integralna część programu aptecznego). Za jego pośrednictwem wysyłane są między innymi raporty zawierające obroty i stany do ZSMOPL.
*O terminie instalacji decyduje kolejność zgłoszeń, natomiast pierwszeństwo w instalacji aplikacji mają apteki, które zdecydowały się na jej wykonanie przed upływem swojego starego abonamentu (instalują aplikacje zgodnie z terminem).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: