Zmiana cenników Sertum i Sertum Aptek Malickiego

W związku z coraz to bardziej rosnącą inflacją oraz tym iż od 2018 roku cenniki Sertum pozostawały praktycznie bez zmian. Dokonaliśmy aktualizacji cenników, tak aby lepiej odpowiadały aktualnej sytuacji rynkowej.

Cennik znajduje się na naszej stronie internetowej: https://sertum.pl/cennik/

Cennik dla obecnych klientów wchodzi w życie z dniem 1 listopada 2021.
Dla klientów, którzy opłacili abonamenty roczne lub dłuższe, zmiana wchodzi w życie z dniem zakończenia aktualnego abonamentu.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu: (71) 786-86-13 lub za pośrednictwem maila na adres: serwis@sertum.pl.

ZESPÓŁ SERTUM

Komentarzy 6 to “Zmiana cenników Sertum i Sertum Aptek Malickiego”

 1. Halina Hajnowska Says:

  Proszę o informację ile będzie kosztował abonament w 2022 roku za korzystanie z Sertum dla Punktu Aptecznego w Ciepłowodach.Pozdrawiam  Halina Hajnowska W dniu 2021-09-23 18:22:21 użytkownik Blog platformy Sertum napisał: Katarzyna Gmach posted: ” W związku z coraz to bardziej rosnącą inflacją oraz tym iż od 2018 roku cenniki Sertum pozostawały praktycznie bez zmian. Dokonaliśmy aktualizacji cenników, tak aby lepiej odpowiadały aktualnej sytuacji rynkowej. Cennik znajduje się na naszej stronie „

  • Katarzyna Gmach Says:

   Dzień dobry Pani Halino, w przypadku Pani Punktu Aptecznego i abonamentu Plan Sertum Apteka Malickiego SIMPLE opłata wynosić będzie 79 zł netto mc + 25 zł baza Bazyl mc.

   Zespół Sertum

 2. Halina Hajnowska Says:

  Proszę o informację, ile zapłaciłabym za korzystanie z Serum jednorazowo za cały rok a ile miesięcznie , czy potrzebna będzie jakaś umowa?Czy jeśli płaci się z :góry” to jest taniej. Pozdrawiam Halina Hajnowska Punkt Apteczny Ciepłowody W dniu 2021-09-27 11:15:19 użytkownik Halina Hajnowska napisał: Proszę o informację ile będzie kosztował abonament w 2022 roku za korzystanie z Sertum dla Punktu Aptecznego w Ciepłowodach.Pozdrawiam  Halina Hajnowska W dniu 2021-09-23 18:22:21 użytkownik Blog platformy Sertum napisał: Katarzyna Gmach posted: ” W związku z coraz to bardziej rosnącą inflacją oraz tym iż od 2018 roku cenniki Sertum pozostawały praktycznie bez zmian. Dokonaliśmy aktualizacji cenników, tak aby lepiej odpowiadały aktualnej sytuacji rynkowej. Cennik znajduje się na naszej stronie „

  • Katarzyna Gmach Says:

   Pani Halino, decydując się na płatność za 12 mc z góry otrzyma Pani dodatkowo 10 % rabatu. Zatem przy aktualnych cenach w kalkulacji za 12 mc, przy płatności za abonament co miesiąc kwota ta wynosiła by 1 248 zł netto, a przy płatności za rok z góry 1 123,20 zł netto. Do zmiany cennika nie trzeba podpisywać nowej umowy.

   ZESPÓŁ SERTUM

 3. Aneta Says:

  Dzień dobry, podniesienie cen jest zupełnie zrozumiałe w obecnych czasach, mam pytanie natomiast kiedy zrobicie państwo możliwość raportowania stanów i sprzedaży potrzebnej do wymaganych przez m.in Bayer i Adamed (integra) do uzyskania lepszych możliwości zakupowych w tych i innych hurtowniach ? Dlaczego mam tracić na tym ,że Bayer wypisuje mi 6 op każdej dawki Xarelto z rabatem a apteki kamsoft zamawiają ile chcą i podobna sytuacja z Adamedem ,że gdy nie mam Integry różnica w rabatowaniu tych samych pakietów jest 5-10 %. Czy tylko dlatego ,że od 19 lat współpracuję z Panem Malickim i firmą Sertum a nie Kamsoft? Pozdrawiam Aneta Michalska

  • Katarzyna Gmach Says:

   Dzień dobry Pani Aneto, dziękujemy za zrozumienie w kwestii zmian cenników. W nawiązaniu do Pani pytania uprzejmie informuje, że możliwość raportowania danych z Sertum Apteka Malickiego jest dostępna w naszej aplikacji od dnia 28 czerwca 2021 , informowaliśmy o tym wraz z wydaniem wersji o numerze: Sertum ver. 3.5.58. Szczegóły raportowania danych są opisane w opisie funkcjonalności którą udostępniliśmy właśnie na potrzeby raportowania do producentów: https://blog.sertum.pl/2021/06/28/nowosc-w-sertum-raporty-e-mail/.
   W tym miejscu to Państwo decydują jaki zakres danych będzie z apteki w ramach raportu wysyłany. W ramach częstych zapytań naszych klientów, stworzyliśmy również stronę internetową: https://sertum.pl/integracja-aptek/, w której wyjaśniamy w jaki sposób integrujemy dane z Sertum Apteka Malickiego.
   Pozdrawiamy Zespół SERTUM


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: