SERTUM – ver. 2.26.1202.2300

W ubiegłym tygodniu wydaliśmy nową wersję programów Sertum i RaportNet. Zawierają się w niej poprawki zauważone przez Was podczas pracy z programem. Cały czas staramy się unowocześniać naszą platformę, dlatego zachęcamy do zgłaszania propozycji ulepszeń programu. Poniżej znajduje się pełna lista wprowadzonych zmian:

—RAPORTNET – ver. 2.26.1202.2300 (RTM) @ 2 grudnia 2012 g.23:00
* EuroSoft: Dodano obsługę tworzenia dokumentów MM- (#2237/26 RC)

—SERTUM – ver. 2.26.1202.2300 (RTM) @ 2 grudnia 2012 g.23:00
* Ograniczono maksymalną ilość możliwych do pobrania wierszy do 10000 w widokach  „Moje załączniki” i „Załączniki dla mnie” (#2486/26 RC)
* Ustawiono domyślną datę filtra „Data dodania od” na pierwszy dzień poprzedniego miesiąca w widokach  „Moje załączniki” i „Załączniki dla mnie” (#2486/26 RC)
* Poprawiono nazwę filtra z „Nazwa pliku” na „Nazwa pliku (zawiera)” w widokach  „Moje załączniki” i „Załączniki dla mnie” (#2486/26 RC)
* Poprawiono wczytywanie danych o sprzedaży i stanach magazynowych w buforze optymalizacji po zmianie opcji „Wczytuj dodatkowe dane z bazy apteki” (#2536/26 RC)
* EuroSoft: Dodano obsługę tworzenia dokumentów MM- (#2237/26 RC)
* Dodano operację „Pokaż powiązania” do zamówienia do promocji umożliwiającą edycję powiązań zapisanych na serwerze (#2573/26 RC)
* Dodano pole „Sprzedaż Do” do widoku Bufora MM dla towarów pochodzących z optymalizacji magazynów pokazujące sprzedaż w aptece docelowej (#2571/26 RC)

Nowa operacja „Pokaż powiązania” wprowadza ułatwienie podczas pracy z Raportowaniem konkursowym oraz przy Łatwych promocjach. Funkcjonalność ta pozwala na edytowanie zapisanych powiązań. Jak to działa?
Jeśli zdarzy się Wam źle powiązać towar z katalogu hurtowni z nazwą towaru w programie aptecznym, należy kliknąć na pozycji i wybrać operację „Pokaż powiązania”.

pokaż powiązania

Spowoduje to uruchomienie okna edycji powiązań. W celu edycji tego powiązania klikamy usuń, co spowoduje usunięcie błędnego powiązania. Następnie klikamy Dodaj. Wyświetlą się propozycje powiązań – można teraz wybrać poprawną pozycję do powiązania.
Po wybraniu odpowiedniego towaru klikamy przycisk Zapisz i zamknij, aby zapisać edytowane powiązanie. W ten sposób można łatwo poprawić błędy, które zdarza się popełnić podczas tworzenia powiązań.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: