PRODUCENCI POLECAJĄ! Oferty dostawców bezpośrednich w Sertum

Dostawy bezpośrednie

Bez zobowiązań zakupowych i bez dodatkowych opłat mogą Państwo, z wykorzystaniem Sertum, w sposób łatwy i szybki, składać zamówienia bezpośrednio u producentów.  Jedynym warunkiem jest zamówienie na wartość zgodną z minimum logistycznym.

Dlaczego warto?

  • WYGODA – oferty wielu producentów w jednym miejscu (wszystkie udostępnione oferty znajdą Państwo w zakładce Promocje i zamówienia -> widok Promocje).
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – w Sertum za pomocą kilku kliknięć przygotujesz zamówienie na wiele pozycji; zaoszczędzisz także czas poświęcany do tej pory na spotkania z przedstawicielami firm farmaceutycznych.
  • NAJKORZYSTNIEJSZA OFERTA – dzięki operacji Eksport do bufora Sertum daje możliwość porównania oferty promocyjnej z ofertami hurtowni, tak aby zakup zawsze był najkorzystniejszy dla apteki.
  • PRZEJRZYSTOŚĆ – ceny podane w ofertach są cenami końcowymi.
  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – dzięki możliwości szybkiego przygotowania zamówień na znacznie szerszy asortyment w atrakcyjnych cenach bez żmudnych analiz ofert; tym samym zwiększa się zysk apteki.

Sprawdź jak łatwo, za pomocą dosłownie kilku kliknięć, przygotujesz zamówienie z Promocji: Łatwe zamówienia promocyjne (https://blog.sertum.pl/2017/09/11/latwe-zamowienia-promocyjne/). 

 

Na początek oferty udostępniły takie firmy jak Olimp LabsEkspres Apteczny (marka Pharmasis) oraz PharmaVitae (m.in. import równoległy).

Z czasem przybywać będą oferty kolejnych firm, o których będziemy Państwa informować na naszym blogu. Umożliwi to zamawianie coraz większej liczby produktów na korzystnych warunkach.

Zapraszamy do składania zamówień!

 

 

 

Wiodący polski producent suplementów diety. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój preparaty tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością i w konsekwencji pozwalają dbać o zdrowie Pacjentów w najlepszy możliwy sposób.

Gold Omega 3 60kapsułek                                                        Gold Żeń-szeń complex 30 kapsułek

 

Ekspres Apteczny jest firmą która powstała w okresie przekształceń własnościowych Polfy Łódź i stworzyła nowy wizerunek dla znanych produktów Polfy Łódź pod marką Pharmasis. Niedawno stała się właścicielem marki Enteromax. Produkty Pharmasis występują na rynku równolegle ze swoimi odpowiednikami z Polfy Łódź i tam są produkowane. Preparaty te są dostosowane do Pacjentów o określonych potrzebach zdrowotnych i w odpowiednim wieku.

      Enteromax 10 kapsułek                                                               Calcium + Witamina C s. cytr. 16 tabl. mus.

Magnesium + B6 60 kapsułek

 

 

 

PharmaVitae jest co prawda hurtownią farmaceutyczną ale ze względu na „Import Równoległy”, który nie jest dostępny w innych hurtowniach została udostępniona jako dostawca bezpośredni. Hurtownia ta dysponuje również produktami polskich producentów w atrakcyjnych cenach.

 Vicks VapoRub maść 50g                                                               Nicorette Classic Gum 2mg 105 sztuk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: