Nowy uproszczony cennik Sertum

Z początkiem lutego 2018 całkowicie przebudowaliśmy nasz cennik. Można go obejrzeć u nas na stronie: https://sertum.pl/Cennik.aspx

Nowy cennik jest bardzo przejrzysty, skonstruowany w taki sposób, aby każdy z Klientów Sertum dokładnie wiedział, jakie funkcjonalności wchodzą w skład planu abonamentowego, lub jakie funkcjonalności można nabyć decydując się na zmianę planu.

Tworząc nowe plany chcieliśmy aby każdy Klient Sertum otrzymał wszystkie niezbędne funkcjonalności, umożliwiające kompleksowe wykorzystanie Sertum a tym samym możliwość pełnej optymalizacji magazynu i zamówień. Dlatego też, każdy z planów powyżej PLUS (sugerowany dla pojedynczej apteki) posiada między innymi.:

  • Nielimitowaną liczbę użytkowników. W tej chwili Sertum przygotuje dla Państwa nieograniczoną liczbę loginów, zarówno tych aptecznych jak i menedżerskich.
  • Nieograniczoną liczbę hurtowni. Optymalizując zamówienie w oparciu o większą liczbą hurtowni, apteka nabywa preparaty na lepszych warunkach, dzięki czemu ceny preparatów w aptece są bardziej konkurencyjne.
  • Kreator zamówień. Narzędzie, które w znaczny sposób skraca czas przygotowania i wysyłki zamówienia. Dzięki temu rozwiązaniu, apteka nie musi przeglądać całości sprzedanych preparatów a jedynie te, których stan magazynowy nie wystarczy na wskazaną ilość dni zapasu.
  • Urzędowy Wykaz Leków oraz Wykaz Leków Refundowanych. Już nie będzie potrzeby zakupu papierowych wersji wykazów, wszystkie zmiany będzie można sprawdzić w elektronicznej wersji umieszczonej w Sertum. Kilkanaście dni przed wejściem w życie aktualnego Wykazu, w Sertum udostępniany jest Projekt Obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu leków refundowanych.
  • Centralna optymalizacja magazynów. Zarządzanie magazynem za pomocą jednego narzędzia, umożliwi w prosty i szybki sposób zoptymalizować stany magazynowe we wszystkich aptekach jednocześnie. Końcowy etap optymalizacji pozwala natomiast na wykonanie za apteki przesunięć między magazynami. Tak przygotowane przesunięcia, będą czekały w programie aptecznym jedynie na wczytanie/zatwierdzenie.

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność:

  • Raport z historycznymi stanami magazynowymi. Raport udostępniony zostanie niebawem. Dostępny będzie w pakietach PREMIUM oraz PROFESSIONAL.

Nowe cenniki także porządkują i upraszczają temat fakturowania. W ramach nowych cenników dany plan abonamentowy połączony jest zawsze z jednym płatnikiem i jedną bazą danych.

Dla obecnych klientów Sertum plany abonamentowe wchodzą w życie z dniem 1 kwietnia 2018.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu: (71) 786-86-13 lub za pośrednictwem maila na adres: serwis@sertum.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: