Szanowni Państwo z informacji dostępnej na stronie NMVO wynika, że niebawem dotychczasowe hasła z których korzystają Państwo w module FMD stracą ważność.
Aplikacja Sertum będzie wtedy działała w trybie Offline. Aby ponownie działała Online, konieczne będzie wykonanie zmiany hasła.
Należy to zrobić korzystając z instrukcji umieszczonej w komunikacie na stronie NMVO:
https://www.nmvo.pl/pl/aktualnosci/zmiana-hasla-w-plmvs
lub zrobić to za pomocą aplikacji Sertum.
Aby zmienić hasło w konfiguracji aplikacji Sertum, należy wejść w System -> Konfiguracja -> Konfiguracja FMD i kliknąć przycisk Zmiana hasła.
Po wykonaniu tej czynności, otworzy się poniższe okno:

W oknie należy wpisać stare hasło i następnie dwa razy nowe. Całość operacji potwierdzamy przyciskiem Zmień hasło.
Następnie sprawdzić poprawność połączenia za pomocą przycisku Testowanie konfiguracji. Po udanym połączeniu należy zapisać konfigurację za pomocą przycisku Zapisz i zamknij.
Nowe hasło należy wprowadzić na wszystkich stanowiskach na których jest uruchomiony moduł Sertum FMD.
Po zapisaniu zmienionego hasła prosimy przelogować się w aplikacji Sertum.